Luksus til salg: Løgparken 54, Holme-Olstrup til 4,2 mio. kroner – Se Holmegaards dyreste boliger her

dato

Løgparken 54, Holme-Olstrup er netop kommet til salg til hele 4,2 mio. kroner, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Holmegaard.

Villaen på Løgparken 54, Holme-Olstrup er på 171 m² og kom på markedet d. 14-01-2025 hos EDC Poul Erik Bech / Brimer & Krag, Næstved. Udover denne findes der andre eksklusive boliger til salg i Holmegaard i prislejet fra 4,0 mio. kroner til 7,0 mio. kroner.

De dyreste adresser der er til salg netop nu er Stenskovvej 46, Fensmark til 7,0 mio. kroner, Møllevej 2A, Fensmark til 6,0 mio. kroner, Morbærvænget 3, Fensmark til 4,6 mio. kroner, Løgparken 54, Holme-Olstrup til 4,2 mio. kroner, Bomosevej 5 til 4,2 mio. kroner og Elverhøjvej 72, Fensmark til 4,0 mio. kroner.

Listen over de dyreste boliger til salg i Holmegaard ser derfor nu sådan ud:

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.dk.
Kilde: Boliga.dk
Boliger til salg i Holmegaard

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.