Vi har gennemgået de nyeste tilbudsaviser fra dagligvarebutikkerne i Holmegaard og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Min Købmand, Netto og SuperBrugsen.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Min Købmand: Gestus skrabeæg til kun 15 kr.
Min Købmand tilbyder Gestus skrabeæg i størrelse M/L med 10 stk. pr. bakke til kun 15 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 26. september til torsdag den 2. oktober.
Netto: 3-stjernet pålæg til 10 kr.
I Netto kan du vælge mellem flere varianter af 3-stjernet pålæg, herunder Sønderjysk spegepølse og Kalkun spegepølse, for kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra lørdag den 27. september til fredag den 3. oktober.
SuperBrugsen: Mango til 9 kr. pr. stk.
Hos SuperBrugsen kan du få udenlandske mangoer af klasse 1 til en pris på kun 9 kr. pr. stk. Tilbuddet er gældende fra fredag den 26. september til torsdag den 2. oktober.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.